Úvodní stránka>Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla značky NeoRé jsou kvalitním českým výrobkem, který je na náš trh dodáván již od roku 2007. Tato dlouholetá tradice a vlastní vývoj jsou zárukou spolehlivosti a kontinuální inovace, které jsou spolu s kvalitním servisem největšími prioritami naší společnosti.

Tepelná čerpadla NeoRé byla instalována již u několika tisíc klientů v České republice i zahraničí a tento počet se každoročně zvyšuje zhruba o 500-600 dalších. Tento progresivní vývoj a spokojenost zákazníků pomáhají budovat a propagovat značku NeoRé, která již není neznámá ani na zahraničních trzích.

Tepelná čerpadla NeoRé jsou určena především pro rodinné domy do tepelné ztráty přibližně 18 kW, ve kterých zajistí kompletní vytápění objektu stejně jako ohřev teplé užitkové vody. Jedná se o splitovou invertorovou technologii tepelného čerpadla vzduch-voda, která je tvořena českým hydromodulem v kombinaci s venkovní jednotkou NeoRéTOSHIBA nebo FUJITSU. Naše tepelná čerpadla jsou vhodná jak do novostaveb tak do stávajících rodinných domů, kde jsme schopni snížit teplotní spád topného systému pro lepší funkčnost. Nejvyšší efektivita topného systému bude zajištěna při napojení na nízkoteplotní otopnou soustavu jakou je podlahové nebo stropní vytápění.

Tepelná čerpadla NeoRé nabízíme v několika modelových řadách se třemi typy venkovních jednotek.

Modelová řada NeoRé představuje stěžejní plně vybavený produkt, který je možné kombinovat s venkovní jednotkou NeoRé (TG), TOSHIBA (T) nebo FUJITSU (F).

Modelová řada NeoRé TX je oproti řadě NeoRé doplněna o integrovaný 200 l zásobník teplé užitkové vody a je opět možné ji kombinovat s venkovní jednotkou NeoRé (TG), TOSHIBA (T) nebo FUJITSU (F).

Modelová řada NeoRé MINI vychází jako NOVINKA mezi našimi produkty a je základní verzí tepelného čerpadla určeného pro vytápění. Kombinovat lze s venkovní jednotkou NeoRé (TG),  TOSHIBA (T17) nebo FUJITSU (F).

Modelová řada NeoRé EX je naším posledním produktem vhodným pro vytápění zejména větších průmyslových objektů a je nabízen pouze s venkovní jednotkou TOSHIBA (T).

Tepelná čerpadla